اخبار

*تمرین مشترک باشگاه های سامبو قادرآباد، ارسنجان و سیوند برگزار شد*

به گزارش روابط عمومی سامبو استان فارس، روز شنبه ۲۰ بهمن ۹۷ تمرین مشترک سامبو با حضور باشگاه های ارسنجان، سیوند و قادرآباد، به میزبانی باشگاه رزمی قادرآباد برگزار شد .
امین نجاتی، رئیس انجمن سامبو فارس ابتدا در مورد سامبو و جایگاه این هنر رزمی برای شرکت کنندگان صحبت کردند و سپس به آموزش فنون درگیری سامبو پرداختند که برای شرکت کنندگان بسیار جذاب بود و مورد توجه قرار گرفت .
نجاتی بیان کرد با توجه به اعتبار و جایگاه بالای این هنر  رزمی، به طور مستمر و با حضور در جمع ورزشکاران  باشگاه های تحت پوشش سامبو در استان فارس، تکنیک های مربوط به سامبو را آموزش خواهیم داد و نفرات را برای برگزاری مسابقات استانی و حضور در مسابقات کشوری آماده خواهیم کرد .
حضور جناب آقای اسعدی، رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد باعث ایجاد روحیه در بین ورزشکاران حاضر در تمرین شد و همچنین از فعالیت خوب و پیشرفت ورزش رزمی قادرآباد صحبت کردند و حمایت اداره ورزش و جوانان از ورزشکاران و هنر رزمی سامبو را اعلام کردند .
حضور جناب سروان خوش رفتار، پایه گذار ورزش رزمی قادرآباد نیز در بین ورزشکارن باعث خوشحالی و ایجاد انگیزه بود .
آقای کرمی از حضور رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد و همچنین حضور ورزشکاران و کیفیت خوب تمرین تشکر کردند .
نجاتی در پایان از تمامی عوامل و ورزشکاران تشکر کردند و به پیشنهاد آقای رحیمی، میزبان بعدی تمرینات مشترک سامبو را ، شهر ارسنجان اعلام کردند .
سپاس فراوان از عزیزانی که در این تمرین حضور داشتند و ما را حمایت کردند .
آقای اسعدی، رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد
جناب سروان خوش رفتار، مربی و پیشکسوت رزمی قادرآباد
آقای کرمی، مربی رزمی قادرآباد
آقای رحیمی، مربی رزمی ارسنجان
آقای صادقی مربی رزمی سیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − سه =