اخبار

*جلسه پایان سال انجمن سامبو استان فارس برگزار شد*

جلسه پایان سال انجمن سامبو استان فارس مورخ ۲۵اسفند ۹۷ در شهرستان شیراز و در محل مجموعه ورزشی رهپویان وصال برگزار شد. این جلسه باحضور رئیس، دبیر و مسئولین کمیته های انجمن سامبو و همچنین تعدادی از نمایندگان، مربیان و قهرمانان شهرستان ها برگزار شد.
امین نجاتی مسئول سامبو استان فارس ابتدا درمورد عملکرد انجمن از زمان فعالیت خود در استان تا کنون، معرفی شهرستان های فعال وسپس اهداف انجمن سامبو درسال ۹۸ صحبت کرد و در ادامه مسئولین کمیته ها را با دادن حکم انتصاب معرفی کرد که مورد تشویق قرار گرفتند.
نجاتی مسئول سامبو استان فارس در این جلسه از دانش آموزان نخبه تحصیلی آقایان آریا هنرور، حسین تقی ملائی، پوریا قنواتی، پدرام قنواتی، طاها لشنی و همچنین ورزشکار نخبه و مخترع آقای حسین رنجبرزاده با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد. 
پرویز قاسمی دبیر انجمن سامبو دقایقی را درمورد اهمیت، پشتوانه و پیشرفت انجمن سامبو درسطح کشور و جهان، همچنین چگونگی برگزاری مسابقات و تشویق وحمایت از قهرمانان انجمن سامبو استان پرداخت و در نهایت با تقدیر و تشکر از مسئول انجمن سامبو استان فارس به صحبتهای خود پایان داد.
در این جلسه مسئولین  کمیته های انجمن سامبو استان فارس، نشستی با موضوع نحوه برگزاری مسابقات و برنامه های داوری، همچنین آماده سازی تیم ها برای حضور درمسابقات بین المللی درسال ۹۸، برگزاری کارگاه های آموزشی از قبیل ماساژ ورزشی، داوری، تغذیه ورزشی، روانشناسی ورزشی، طراحی و علم تمرین ویژه مربیان وقهرمانان انجمن سامبو استان فارس تشکیل شد .
نجاتی در پایان با اهداء لوح سپاس و  تقدیر از تمام عزیزان که در جلسه پایان سال انجمن سامبو استان فارس حضور داشتند و کمک به برگزاری هرچه بهتر این جلسه کردند تقدیر وتشکر کرد.
روابط عمومی انجمن سامبو استان فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 4 =