اخبار

مسابقات استانی آمادگی جسمانی انجمن سامبو استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سامبو استان فارس و به نقل از امین نجاتی ، مسابقات آمادگی جسمانی این انجمن مورخ ۲۳ تیرماه به میزبانی شهرستان قیر و کارزین در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
این مسابقات که با حضور ولی اله راستی رییس اداره ورزش و جوانان قیر، امین نجاتی رئیس انجمن سامبو استان، حاج حسین صالحی رئیس بنیاد شهید شهرستان و آقای مسلم همتی رئیس تربیت بدنی خنج برگزار شد.
 
نجاتی افزود مسابقات با استقبال و حضور بسیار عالی ورزشکاران همراه بود که در بخش بانوان سرکار خانم سمانه محیط و در بخش آقایان جناب آقای علیرضا غلامی مسئول انجمن سامبو شهرستان مسئولیت برگزاری را به عهده داشتند.
در حاشیه این مسابقات جناب آقای راستی در جهت همکاری با انجمن سامبو درخواست میزبانی بازی های استانی سامبو و کیک بوکسینگ را اعلام کردند. در پایان مسابقات آقای سید محمد یزدان شناس و زهرا رضایی به عنوان بازیکنان اخلاق معرفی شدند و از طرف انجمن سامبو جایزه نقدی تقدیمشان گردید.
با تشکر از داوران بخش آقایان، هادی جوکار، امین جعفری، علیرضا آزادی فکر، محمدرضا رحیمی و داوران بخش بانوان فاطمه مهرویان ، هاجر محمدپور، سمانه محیط، صدیقه نظری و همچنین تمام عزیزانی که در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات ما را یاری کردند.
نفرات برتر آقایان
رده سنی نونهالان
محمدرضا عزیزی 🥇
فائز رحیمی نژاد🥈
امیرحسین رحیمی 🥉
رده سنی نوجوانان
محمدرضا بهرامی 🥇
مهرداد عظیمی 🥈
محمد روستا 🥉
رده سنی جوانان
رضا رشیدیان🥇
رضا شهابی 🥈
امیرمحمد عباسی🥉
رده سنی بزرگسالان
محمدرضا حیدری 🥇
یوسف مرادی 🥈
سیدمحمد یزدان شناس 🥉
نفرات برتر بانوان
رده سنی نونهالان
ستایش سخنور 🥇
غزل نوروزی 🥈
غزل شبان 🥉
رده سنی نوجوانان
فاطمه روستا 🥇
هدیه اسدی 🥈
زهرا بهمنی🥉
رده سنی جوانان
الناز امیرزادگان🥇
میترا رامین پور 🥈
رها دشتبالی🥉
رده سنی بزرگسالان
فاطمه مهرویان🥇
ساره صالحی 🥈
الهه بهروزی🥉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 1 =